Lietderīgi zīnat

TESTtesttest

test

Atdzelžošana

Attīrīšana no dzelzs - viens no grūtākajiem uzdevumiem ūdens attīrīšanai.Iemesls ir tas, ka dzelzs eksistē dabā dažādos veidos un dažādos ķīmisko savienojumu.Universāla metode ūdens attīrīšanas no dzelzs neeksistē. Panākumi ir atkarīgi no praktiskā pieredze personas izveido iekārtu un aprīkojuma kvalitāti. Ir skaidrs, ka pastāv zināma pretruna starp vēlmēm un iespējām pusēm.Patērētājs vēlas iegūt tīru ūdeni, ar minimālām izmaksām, un ūdens attīrīšanas uzņēmums vēlas pārdot tā aprīkojums nav par zemāko cenu. Ir arī skaidrs, ka nekompetents jautājumos patērētāju ūdens attīrīšana ir vairāk neaizsargāti pusē. Šajā rakstā mēs centīsimies sniegt patērētājam konkrētus ieteikumus, ka viņš nemaksā naudu par iekārtu, kas pēc tam vairs attīrītu ūdeni.

Lasīt tālāk: Atdzelžošana

Par mums

BALTIC AQUA SIA Latvijas un un Kaļiņingradas apgabalā tirgū pārstāv amerikāņu kompāniju KINETICO (www.kinetico.com), kura ir pasaules līderu skaitā ūdens apstrādes un kvalitātes uzlabošanas sfērā. Ūdens attīrīšanas sistēmas KINETICO ir pasaulē vienīgās energoneatkarīgās (neelektriskās) sistēmas. KINETICO iekārtas ietver mīkstinātājus, atdzelžotājus, atgriezeniskās osmozes sistēmas dzeramajam un rūpnieciskajam ūdenim. Kompānijai KINETICO ir patents uz pasaulē vienīgo pieberamo smalkas ūdens tīrīšanas filtru MACROLITE, kurš nodrošina filtrācijas tīrību līdz 3 mikroniem. Ūdens attīrīšanas sistēmas KINETICO raksturo drošība, ilgs darba mūžs, vienkārša apkalpošana un ekonomiskums.

Lasīt tālāk: Par mums

ĪSUMĀ PAR ŪDENI

Ūdens attīrīšanas problēmas ir aktuālas visā pasaulē un Latvija nav izņēmums. Pat pilsētas ūdens neizceļas ar labu kvalitāti, otrreizējas piesārņošanās rezultātā no veca ūdenvada caurulēm. Pārskaitīsim īsi visas problēmas ar kurām var saskarties Latvijas iedzīvotāji.

Lasīt tālāk: ĪSUMĀ PAR ŪDENI

Filtrēšanas vide MACROLITE

Tradicionālās mehānisko daļiņu filtrēšanas metodes nodrošina attīrīšanu no nešķīstošām daļiņām ar izmēru ne lielāku par 20 mkm. Parasti ar to pilnīgi pietiek lielākās daļas ūdens attīrīšanas problēmu atrisināšanai. Taču nereti rodas situācijas, kad sākotnējais ūdens satur lielu daudzumu sīkas dispersijas duļķu, vai arī ūdens filtrācijas pakāpei tiek uzstādītas īpaši augstas prasības.

Lasīt tālāk: Filtrēšanas vide MACROLITE

ŪDENS ATTĪRĪŠANA

Ūdens attīrīšanai vienmēr jāsākas ar ūdens analīzi. Izvēlēties adekvātu iekārtu pēc ūdens krāsas, smaržas un garšas nav iespējams.Mūsdienu ūdens attīrīšanas sistēmām jāatbilst sekojošām prasībām:

• Nodrošina kvalitatīvu attīrīšanu pie minimālas apkalpošanas, kura neprasa speciālas iemaņas un ievērojamu laika patēriņu.

• Ražo tīru ūdeni ilgākā laika posmā, kuram jābūt gadiem ilgam, nevis minimālajam patērētājam izdotās iekārtu garantijas termiņam.

Lasīt tālāk: ŪDENS ATTĪRĪŠANA

MEHĀNISKIE ŪDENS ATTĪRĪŠANAS FILTRI

Mehāniskās ūdens attīrīšanas filtri kalpo sākotnējai mehānisko daļu un duļķu attīrīšanai no ūdens, tādu kā smiltis, māls, dūņas, rūsa utt. Tos jāuzstāda pirms ūdens attīrīšanas iekārtas aizsardzībai pret piesārņojumu. Šai nolūkā izmanto rupjās iepriekšējas attīrīšanas filtrus (tīkla vai diska) un smalkās attīrīšanas filtrus ar apmaināmām patronām.

Lasīt tālāk: MEHĀNISKIE ŪDENS ATTĪRĪŠANAS FILTRI

unnamed3

unnamed4

Garantija sistēmām KINETICO un filtriem DIVI GADI.
Baltic Aqua, SIA.  Biķernieku 162a, Rīga, LV 1021, Latvija Tālr.: +371 67536348; Mob.: +371 29244703; E-Pasts: info@balticaqua.lv - www.balticaqua.lv

                                            

Sazināties ar mums